Yasal Uyarı

www.iyiliksaglik.com içerisinde yer alan bilgiler, hiçbir şekilde teşhis, tedavi, tanı veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. Bu internet sitesini ziyaret eden her gerçek veya tüzel kişi, kullanım koşullarının tamamını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanım koşullarını kabul etmiyor iseniz, www.iyiliksaglik.com adresini ziyaret etmeyiniz. www.iyiliksaglik.com içerikleri, arşiv niteliğinde oluşturulmuş bir web sitesidir. Sadece sağlık uzmanları tarafından dikkate alınması gereken veriler barındırmaktadır. Asla doktorunuz yerine geçmez ve sağlık bilgileri tavsiye etmez. Yazılan içerikler, arama motorlarının arama hacimlerine yönelik kelimeler içermektedir.  Bu web sitesi, bilgi verme ve eğlence amacı ile oluşturulmuştur. Site içerisinde barınan hiç bir bilginin doğruluğu garanti edilmez.

Doktorunuza veya eczacınıza danışmadan hiç bir bitkisel karışım, ilaç ve benzeri sağlık önerileri uygulanmamalıdır. Lütfen arkadaş tavsiyesi, internet araştırması gibi doktorların haricinde edineceğiniz bilgilere dayanarak ilaç kullanımı veya tedavi uygulamayınız. Size doğru bilgileri sadece doktorunuz verebilir.

Site içerikleri ile ilgili oluşabilecek sorunlardan sitemiz veya yazarlarımız sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki yazarlar, tıpkı sosyal medyada içerik üreten bireysel hesaplar gibi, kendi düşüncelerini ve fikirlerini de yazılarına ekleyebilmektedir. www.iyiliksaglik.com üzerinde yazarlar ve ziyaretçiler, kendi görüşlerini özgürce paylaşabilirler. Fakat bu kişilerin herhangi bir konuda uzmanlığı tarafımızca doğrulanmamaktadır.

Yazıların içerikleri genellikle internetteki farklı kaynaklardan edinilmektedir. Sayfalarda bulunan içeriklerin sağlık uzmanları tarafından yazılmadığını unutmayınız. Yanlış ilaç kullanımı sonrasında, felç, ölüm riski veya çok daha farklı sorunlar ortaya çıkabilir.

www.iyiliksaglik.com bu sayfadaki bilgileri dilediği zaman güncelleyebilir.