Soru Cevap

Binlerce ziyaretçi her gün bu sayfayı ziyaret ediyor. Fakat unutmayın ki, burada sorulan sorular, doktorlar tarafından cevaplanmaz. Her türlü sağlık sorununuzda öncelikle doktorunuza görünmelisiniz. İyiliksaglik.com, En gelişmiş sağlık tartışma platformu.

sibel

Amilaz Değer Yüksekliği Nasıl Düşürülebilir ?

Yapilan tahlilde amilaz 152 cikti Sinir 100 olmasi gerekiyormus.yuksekligi nasil tedavi edebiliriz.yuksek tansiyon hastsiyim.aldigim ilaclar dilandred,fludex,metafin 1000mg.birde famodin aliyorum.amilaz yuksekligini nasil tedavi edebiliriz tavsiyeleriniz icin simdiden tsk ederim.saygilarimla.

1
Cevap
125
Okunma
Detaylar
martı

Beyaz Katı Akıntı Tehlikeli Midir ?

Bazen beyaz katı bir akıntım geliyor. Mantar olduğunu düşünmüyorum çünkü bir kaşıntım yok ya da bir ağrım da yok. Akıntının bir kokusuda yok sadece sümük kıvamında katı beyaz bir akıntı . Bunun nedeni ne olabilir ?

1
Cevap
116
Okunma
Detaylar
yenianne

Bebeği Emmeye Nasıl Alıştırabilirim ?

Merhaba kızlar ben geçen ay doğum yaptım. Normal bir doğum gerçekleştirdi ve bir kızım oldu . İsmi suzan ada . Normalde Doğum yapmadan 1 ay önceye kadar sütüm akıyordu hatta sabah her uyandğımda göğsümde ıslaklık hissediyordum. Nezaman doğum yaptım süt akmaz oldu. Stresten mi doğum heycanından mı bilmiyorum. Ve çok uğraştık az bişey akıyrdu ama bebeği tatmin etmiyordu. şimdi yeni yeni sütüm güzel gelmeye başladı busefer ada istemiyor emmek . bu durumda çok üzüyor beni. Acaba alışırmı tekrardan yoksa geç mi kaldım emdirmek için ? :( :( teşekkürler

1
Cevap
114
Okunma
Detaylar
aygül

Et Benlerimden Nasıl Kurtulabilirim ?

Merhaba benim göğüsümün üstünde et beni var ve bu durum beni çok rahatsz ediyor kötü bir görüntü gözüküyor ya da ben öyle düşünüyorum. küçükken kesmeye çalışmıştımda çok acımıştı sonra öğrendimki zaten tehlikeliymiş. Ameliyat dışında bu benlere uygulanabilcek bir tedavi yok mudur ? Bilen varsa saöylerse mutlu olrum.

1
Cevap
114
Okunma
Detaylar
isismisim

Sürekli Mastürbasyon Yapmak Zararlı Mıdır ?

Merhaba 21 yaşındayım ve her gün hemen hemen mastürbasyon yapıyorum. Sevgilim yok ve zaten bugüne kadarda bir cinsel birlikteliğim olmadı. Sürekli mastürbasyon yapmanın bir zararı varmıdır ?

1
Cevap
190
Okunma
Detaylar
neslihankamış

Bacak Uyuşmasının Nedeni Ne Olabilir ?

her gece bacağımda bir ağrı ve bir uyuşma oluyor. Bu bazen 5 dk sürüyor bazen da 1-2 saat . Genellikle sağ bacağımın üst kısmında oluyor . çoğu kişi kalpten dolayı olabilir dedi ama benim kalple alakalı hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar. damarlarla mı alakalıdır yoksa kalp mi yoksa geçici midir ? sağolun şimdiden

1
Cevap
113
Okunma
Detaylar
<