Soru Cevap

Binlerce ziyaretçi her gün bu sayfayı ziyaret ediyor. Fakat unutmayın ki, burada sorulan sorular, doktorlar tarafından cevaplanmaz. Her türlü sağlık sorununuzda öncelikle doktorunuza görünmelisiniz. İyiliksaglik.com, En gelişmiş sağlık tartışma platformu.

yenianne

Bebeği Emmeye Nasıl Alıştırabilirim ?

Merhaba kızlar ben geçen ay doğum yaptım. Normal bir doğum gerçekleştirdi ve bir kızım oldu . İsmi suzan ada . Normalde Doğum yapmadan 1 ay önceye kadar sütüm akıyordu hatta sabah her uyandğımda göğsümde ıslaklık hissediyordum. Nezaman doğum yaptım süt akmaz oldu. Stresten mi doğum heycanından mı bilmiyorum. Ve çok uğraştık az bişey akıyrdu ama bebeği tatmin etmiyordu. şimdi yeni yeni sütüm güzel gelmeye başladı busefer ada istemiyor emmek . bu durumda çok üzüyor beni. Acaba alışırmı tekrardan yoksa geç mi kaldım emdirmek için ? :( :( teşekkürler

0
Cevap
6
Okunma
Detaylar
aygül

Et Benlerimden Nasıl Kurtulabilirim ?

Merhaba benim göğüsümün üstünde et beni var ve bu durum beni çok rahatsz ediyor kötü bir görüntü gözüküyor ya da ben öyle düşünüyorum. küçükken kesmeye çalışmıştımda çok acımıştı sonra öğrendimki zaten tehlikeliymiş. Ameliyat dışında bu benlere uygulanabilcek bir tedavi yok mudur ? Bilen varsa saöylerse mutlu olrum.

0
Cevap
6
Okunma
Detaylar
isismisim

Sürekli Mastürbasyon Yapmak Zararlı Mıdır ?

Merhaba 21 yaşındayım ve her gün hemen hemen mastürbasyon yapıyorum. Sevgilim yok ve zaten bugüne kadarda bir cinsel birlikteliğim olmadı. Sürekli mastürbasyon yapmanın bir zararı varmıdır ?

0
Cevap
5
Okunma
Detaylar
neslihankamış

Bacak Uyuşmasının Nedeni Ne Olabilir ?

her gece bacağımda bir ağrı ve bir uyuşma oluyor. Bu bazen 5 dk sürüyor bazen da 1-2 saat . Genellikle sağ bacağımın üst kısmında oluyor . çoğu kişi kalpten dolayı olabilir dedi ama benim kalple alakalı hiç bir sıkıntım olmadı bugüne kadar. damarlarla mı alakalıdır yoksa kalp mi yoksa geçici midir ? sağolun şimdiden

0
Cevap
5
Okunma
Detaylar
Emircan

Sürekli Grip Olmak Tehlikeli Bir Durum Mudur ?

Ben sürekli ama sürekli grip oluyorum. Yani kışın hasta olmadığım zaman 2 aydır . Acaba bu durumun vücuda bir zararı var mı ? Yani grip aslında çok ağır geçmiyor çok kötü olmuyorum ama sonuçta hasta oluyorum ve bu durum çok tekrarlıyor. 23 yaşındayım bu durumun bana bir sıkıntısı olur mu ?

0
Cevap
5
Okunma
Detaylar
ecenur

Anksiyete Bozukluğu Geçici Bir Hastalık Mıdır ?

Bende yüksek derece bir kaygı bozukluğu var . ve ne yapsam da bu değişmiyor bir ara ilaç kullanıyordum tam iyileştim ilacı bırakim dedim bıraktığım gibi tekrardan oldu bende anladım ki bu zamanlada ilaca bağımlı yapıyor ve ben ilaçla yaşamak istemyorum bu hastalığı. Çok kötü bir psikolojik rahatsızlık. Sürekli korku ve endişe doluyum. sürekli hep en kötüsünü düşünüyorum artıkk yalnızlaştım bu hastalıktan dolayı. Bu hastalığı yaşayıp atlatan oldu mu? en azından bu bilgi bile beni çok rahatlıcak bir ümit olcak hatta.

0
Cevap
6
Okunma
Detaylar
<