Petzzshop (Petshop, Kuaför, Otel, Pet Taksi)
Merhaba kıymetli hayvansever arkadaşlarım, bugün bir firma ile tanıştım. Bu firma ağırlıklı olarak mama satışı yapan, içerisinde köpek oteli, pet taksi ve pet kuaför gibi bir çok alt firmayı barındıran büyük ve köklü bir şirket. Firma hakkında biraz araştırma yaptım, sosyal medyada sordum soruşturdum. Ve sizlerle hem kendi hizmet deneyimlerimi hem de hizmet alan diğer insanların görüşlerini paylaşmak istedim.

Petzzshop ne yapar?

Petzzshop Küçükyalı, Mektep Caddesı No:7 Maltepe/İstanbul‘da hizmet vermektedir. Firma ile iletişim kurduğunuzda, veya internet üzerinden sipariş geçtiğinizde İstanbul içindeki adresinize gün içinde teslimat yapabilmektedir.

Benim firma ile tanışmam ise bi sanatçının instagram hikayeleri bölümünde bu firmayı paylaşması ile oldu. Köpeğimi Petzzkuaför’e götürdüm. Daha sonra alışverişimizi yaptık ve evimize geldik. Macera bundan sonra başlıyor. Kendileri çok ilgili, en ufak bir sorun yaşamadım. Ve firma hakkında bir yazı yazmaya karar verdim.

Köpeklerde mantar hastalığı ve deri sağlığı ile ilgili içeriğimizi aşağıdaki bağlantıyı takip ederek okuyabilirsiniz. Ayrıca siz de yazdığınız makaleleri bizlere gönderebilirsiniz.

Şikayetler

Daha sonra firma hakkında araştırma yaparken denk geldiğim şikayetler ile ilgili araştırma yaptım. Örneğin mama poşeti yırtılmış diye şikayet eden birisini gördüm. Veya traşı 15 dakika geç başlamış diye şikayet yazan birisini. Her gün onlarca dostumuzun traş edildiği, 1000’e yakın siparişin kargo edildiği bu operasyonda şikayet sayısının bu kadar az olması beni çok mutlu etti.

Petzzshop Tanıtım Videosu

Evet arkadaşlar, benim petzzshop hakkında söyleyeceklerim bu kadar. Umarım siz de güzel tecrübeler edinirsiniz. Dostunuzu traşa götürdüğünüzde söylemek istediklerimi anlayacaksınız. Ben çok sevdim, umarım siz de seversiniz. Saygılar.

Firma Adı: Petzzshop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A.Ş.
Telefon: 0850 241 35 35
Faks: 0850 241 35 35
Adres: Cevizli Mahallesi Koruma Çıkmazı Sokak No:4 Maltepe/İstanbul
E-posta: [email protected]
Vergi Dairesi: Kartal / Vergi No:7290594296

İyi ki tanıştık Petzzshop! Sağlıcakla kalın.
Erkan Y.

YASAL UYARI
Bu sayfadaki bilgiler sağlık uzmanları tarafından yazılmamıştır. Oluşabilecek sorunlardan dolayı sorumluluk reddi ile alakalı yasal uyarı metnini okumak için lütfen buraya tıklayın.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir