Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

Telefon Numarası: (0380) 529 13 00
Adres: 1. Adres Düzce Atatürk Devlet Hastanesi- Muncurlu Hizmet Binası(Muncurlu Köyü)2. Adres Düzce Atatürk Devlet Hastanesi- Ssk Hiznet Binası (Aziziye Mahallesi)3. Adres Düzce Atatürk Devlet Hastanesi- Acil Binası Yanı (Aziziye Mahallesi Yunus Market Karşısı)
Konum: Düzce / Merkez
Yatak Sayısı: 352
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında

1961 yılında hizmete başlayan ve 2016 yılında yenilenen ve ek binalarla yatak kapasitesi 352 ye çıkarılarak hizmet kalitesi arttırılan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce ilinin merkezinde Aziziye mahallesinde bulunuyor.

Hastanede tüm bölümler mevcut ve 100'ün üzerinde doktor görev yapmaktadır. Ameliyathaneleri ve laboratuarları da modernleştirilen hastanede hemen hemen her türlü ameliyat ve tahliller yapılabiliyor.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Randevu

İnternet üzerinden Düzce Atatürk Devlet Hastanesi için randevu almak istiyorsanızi, MHRS Randevu Sistemi üzerinden alabilirsiniz.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi için servis bilgileri tamamlanmamış.
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi için doktorlar henüz güncellenmemiş.
İsim Tarih

Yorum

Yorum Ekle

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Adresi ve Yol Tarifi

Lütfen harita üzerinde gösterilen noktayı, navigasyonunuza ayarlamadan önce, belirtilen noktanın doğru adres olduğuna emin olunuz. Harita konumları sistem üzerinde otomatik olarak değiştirildiğinden, bu kısımda bazı hatalarla karşılaşabilmeniz mümkündür.

Hastane Adı : Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
Bölge : Düzce / Merkez
Şehir : Düzce
Semt / İlçe : Merkez
Posta Kodu : 000
Ülke : Türkiye
<