Kadın

Sporun Cilde Etkisi

12.10.2018 - Kadın

Dış görünüşün önemi giderek artmaktadır. İnsanlar gerek dış görünüş gerek sağlıklı olmak için spor yapmaktadır ya da yapmaya başlamaktadır.

Devamını Oku
Cildiniz İçin Bitkisel Maskeler ve Yağlar

06.08.2018 - Kadın

Güzellik sırlarını paylaşmak istemeyenler, haftanın bir günü güzellik merkezlerinin yolunu tutanlar, güzelliği uğruna her şeyi göğüsleyecek bayanlar için bir numaralı çözüm bitkisel maskelerdir. Doğal bir maskenin gücüne hangi cilt dayanabilir?

Günü yorgunluğunu, stresini alacak, evde küçük bütçelerle oluşturabileceğiniz bitkisel maske tarifi ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Devamını Oku
Cildi Gençleştiren Gıdalar

05.08.2018 - Kadın

Gün içerisinde birkaç öğün için masalarda eksik edilmeyecek besinler ile birlikte hem genç kalabilir hem de zinde olunabilir. Bu besinlerin başında gelen yaban mersini C ve E vitamini bakımından zengin olması nedeni ile özellikle antioksidan bakımından güçlü olması beyin gelişimi konusunda mucizeler yaratıyor.

Devamını Oku
Evde Cilt Bakımı, Cildinizi Yenileyin!

30.07.2018 - Kadın

Gittikçe artan cilt problemlerinden, daha güzel ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için cilt bakımı önemini daha da arttırmaktadır. Eskiden sadece kadınların yaptığı cilt bakımı artık erkekler tarafından da yaygın olarak uygulanmaktadır.

Devamını Oku
<