Hastalık Çeşitleri

Göz ve Göz Hastalıkları İçin Faydalı Bilgiler

10.12.2018 - Hastalık Çeşitleri

Sabahları dişinizi fırçaladıktan sonra, ağzınızı suyla doldurup şişirin. Sonrada gözlerinize su serpin.

Devamını Oku
Boğaz Ağrısına Bitkisel Tedavi !

15.10.2018 - Hastalık Çeşitleri

Bir diğer adı farenjit olarak adlandırılan, bazı boğaz enfeksiyonlarının uyarıcısı olan boğaz ağrısı, insanların sık sık yaşadığı bir hastalıktır. Boğaz ağrılarının nedenlerinden en önemlisi virüslerdir.

Devamını Oku
Hazımsızlık Neden Olur ? Karında Şişlik

13.10.2018 - Hastalık Çeşitleri

Mide alanınız normalden daha büyük olduğunda şişmiş bir karın oluşur. Bu bazen şişmiş bir karın veya şişmiş göbek olarak bilinir.

Devamını Oku
Vücutta Çıkan Kızarıklıklar Nasıl Geçer ?

11.10.2018 - Hastalık Çeşitleri

Vücuttaki küçük kırmızı lekeler genellikle iki faktöre, kan damarlarına ve trombositlere bağlıdır. Çünkü kan damarları hastalık durumunda zayıflar, bu da sık iç kanama ile sonuçlanır ve bu da vücutta kızarıklıklara neden olur.

Devamını Oku
İyi Bir Uyku İçin Çözümler

10.10.2018 - Hastalık Çeşitleri

İnsanların bir çoğu, yorgun ve uykusu olmasına rağmen, uyuyamadıklarından şikayet ederler. Uzmanların yapmış olduğu araştırmalara göre uykusuzluğa sebep olan birçok faktör bulunmaktadır.

Devamını Oku
Diş Eti İltihabı Neden Olur ?

08.10.2018 - Hastalık Çeşitleri

Diş eti iltihabı, diş etlerinizdeki, kızarıklık ve şişlik (iltihaplanma) şeklinde görülen, diş etinizin bir parçası olan yaygın ve hafif bir diş eti hastalığıdır (Periodontal hastalık). Gingiviti (diş eti iltihabı )ciddiye almak ve derhal tedavisine başlamak önemlidir.

Devamını Oku
<