Tümör

Tümör'e hangi bölümün bakacağı tümörün nerede olduğuyla ilgilidir. Ağırlıklı olarak nöroloji bölümünde tedavi olabilecek olan hastalar, ayrıca Çocuk Beyin Cerrahisi Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Radyasyon Onkolojisi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerine de görünebilirler.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Hayıt Tohumu Ve Yararları Hayıt Tohumu Ve Yararları

Hayıt tohumu geçmişten günümüze dek uzanan “şifalı bitki” topluluğu arasında yer almaktadır. Alternatif tıbbın kullanımında oldukça yaygın olan hayıt tohumu günümüzde modern tıbbın ilaç üretimlerinde hammadde olarak kullanılmaktadır.

Devamını Oku
Çörek Otu Nedir ? Çörek Otu Yağı Çörek Otu Nedir ? Çörek Otu Yağı

Çörek otu tarih boyunca birçok hastalığın tedavisinde kullanılmakta olan alternatif tıbbın göz bebeği niteliğine sahiptir. Her hastalık ile amansız mücadelesi sayesinde “tıbbın ve şifacıların” doğal ilaç kaynağı olmaktadır.

Devamını Oku
Şifa Kaynağı Pekmez Şifa Kaynağı Pekmez

Ana maddesi üzüm olan pekmez bir çok farklı türde üretimi gerçekleştirilmekte olup yüzyıllardır bir çok hastalıkta kullanıma sahiptir. Pekmezin saymakla bitmeyen faydaları arasında yer alan bağışıklık sistemini güçlendirmesi, vücut direncini koruması, karaciğeri temizlemesi ve yüksek bir enerji verici özelliği ile şifa niteliği taşımaktadır.

Devamını Oku
Altın Otunun Faydaları Altın Otunun Faydaları

Anavatanı  Avrupa olup Anadolu topraklarında da yetişmekte olan altın otu, genellikle günlük hayatlarda göz alıcı renkleri ve duruşu ile çiçeklerde, buketlerde ve ev süslerinde kullanılmaktadır. Altın otunun görünümünün dışında bilinmeyen bir çok hastalığa şifa niteliği taşımakta olduğu bilimsel araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır.

Devamını Oku
Ekinezya Nedir ? Ekinezyanın Faydaları Ekinezya Nedir ? Ekinezyanın Faydaları

Ekinezya bitkisi doğanın insanlığa armağanı olan “her derde deva” şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. Yüzyıllardır amansız hastalıklara çare olmuş iyileştirici ve önleyici özelliği sayesinde günümüzde modern tıbbında önerileri arasında yer almaktadır.

Devamını Oku
Rezene Çayının Mucizevi Yararları Rezene Çayının Mucizevi Yararları

Alternatif tıbbın öncülerinde olan rezenenin yüzyıllardır hastalıklara karşı tedavi amaçlı kullanıma sahip olduğu bilinmektedir.   Anavatanı Hindistan ve Çin olan rezene, ülkemizde de sıklıkla görülmektedir.

Devamını Oku
<