Sivilce

Sivilce ciltte oluşan yağ birikintileridir. Cildinizde rahatsız edici görüntüleri dolayısı ile bundan kısa sürede kurtulmak isteyebilirsiniz. Her sivilce, her bünyede aynı teşhis ile çözüme ulaşmayabilir. Bu yüzden cildiye doktorunuza görünerek, daha hızlı bir çözüm bulabilirsiniz.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Çörek Otu Nedir ? Çörek Otu Yağı Çörek Otu Nedir ? Çörek Otu Yağı

Çörek otu tarih boyunca birçok hastalığın tedavisinde kullanılmakta olan alternatif tıbbın göz bebeği niteliğine sahiptir. Her hastalık ile amansız mücadelesi sayesinde “tıbbın ve şifacıların” doğal ilaç kaynağı olmaktadır.

Devamını Oku
Kuşburnu Mucizesi Kuşburnu Mucizesi

Kış aylarının vazgeçilmez bitkisi kuş burnu ile bir çok mevsimsel hastalıkların önüne geçerek mikrop ve bakterilerin vücuttan hızla atılmasına yardımcı olmaktadır. Kuşburnunun içerisinde barındırmakta olduğu A vitamini, C vitamini, K vitamini ,B2 vitamini, B1 vitamini ve zengince kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum, bakır ve mangan mineralleri ile vücut dengesini korumaktadır.

Devamını Oku
Şifa Kaynağı Pekmez Şifa Kaynağı Pekmez

Ana maddesi üzüm olan pekmez bir çok farklı türde üretimi gerçekleştirilmekte olup yüzyıllardır bir çok hastalıkta kullanıma sahiptir. Pekmezin saymakla bitmeyen faydaları arasında yer alan bağışıklık sistemini güçlendirmesi, vücut direncini koruması, karaciğeri temizlemesi ve yüksek bir enerji verici özelliği ile şifa niteliği taşımaktadır.

Devamını Oku
Alıç Bitkisinin Faydaları Alıç Bitkisinin Faydaları

Eski çağlardan günümüze uzanan alıç meyvesi, yüzyıllardır birçok hastalığa şifa olmaktadır. Ülkemiz coğrafyasında sıklık ile rastlanmakta olan alıç meyvesi sağlıksal problemlerin oluşumunu engelleyici vitamin ve mineral deposudur.

Devamını Oku
Ekinezya Nedir ? Ekinezyanın Faydaları Ekinezya Nedir ? Ekinezyanın Faydaları

Ekinezya bitkisi doğanın insanlığa armağanı olan “her derde deva” şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. Yüzyıllardır amansız hastalıklara çare olmuş iyileştirici ve önleyici özelliği sayesinde günümüzde modern tıbbında önerileri arasında yer almaktadır.

Devamını Oku
Isırgan Otu Nedir ? Isırgan Otunun Sağlığa Yararları Isırgan Otu Nedir ? Isırgan Otunun Sağlığa Yararları

Isırgan otu orta çağlardan günümüze kadar uzanan şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. İyileştirici ve önleyici özelliği ile “hastalıkların tedavisi” yöntemlerinde alternatif tıbbın sıklıkla kullanmakta olduğu doğal ilaç özelliği taşımaktadır.

Devamını Oku
<