Regl (Adet) Düzensizliği

Regl (Adet) Düzensizliği

Regl (Adet) düzensizliği normal şartlar altında 2 ile 6 -7 gün arasında sürmesi gereken bir durumdur. Normalde 2 - 3 gün süren regl kanamalarınızın 5 -6 -7 güne uzaması durumunda endişe etmeniz gerekmez. Fakat düzensizlik durumunda elbette ki doktorunuza danışmanız gerekmektedir. 28 günde 1 görülen adet kanaması, bazı ilaçların kullanımında ve bazı durumlarda gecikebilir veya erken gerçekleşebilir. Bünye zayıflığı ve hormonal dengesizlikler de regl düzensizliğine sebep olabilmektedir.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Nasıl Daha Genç Görünebilinir ? Nasıl Daha Genç Görünebilinir ?

Her zaman genç görünüp, genç hissetmeyi istemez misiniz ? Bu dünyada sonsuza kadar genç kalmak istemeyen hiç kimse yoktur. Eski zamanlarda insanlar daha uzun yaşarlardı.

Devamını Oku
Hayıt Tohumu Ve Yararları Hayıt Tohumu Ve Yararları

Hayıt tohumu geçmişten günümüze dek uzanan “şifalı bitki” topluluğu arasında yer almaktadır. Alternatif tıbbın kullanımında oldukça yaygın olan hayıt tohumu günümüzde modern tıbbın ilaç üretimlerinde hammadde olarak kullanılmaktadır.

Devamını Oku
Hazanbel Kökü Nedir ? Hazanbel Kökü Nedir ?

Hazanbel otu halk arasında “eğir otu” olarak da adlandırılmaktadır. Genellikle sulu bölgelerde yetişmekte olan hazanbel otu ülkemizde göl kenarları, nehir kenarları ve bataklık bölgelerde sıkça rastlanmaktadır.

Devamını Oku
Isırgan Otu Nedir ? Isırgan Otunun Sağlığa Yararları Isırgan Otu Nedir ? Isırgan Otunun Sağlığa Yararları

Isırgan otu orta çağlardan günümüze kadar uzanan şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. İyileştirici ve önleyici özelliği ile “hastalıkların tedavisi” yöntemlerinde alternatif tıbbın sıklıkla kullanmakta olduğu doğal ilaç özelliği taşımaktadır.

Devamını Oku
<