Mide Bulantısı

Mide Bulantısı

Kardiyoloji bölümü tarafından tanısı ve tedavisi yapılan bu rahatsızlığa karşı, bir çok bitkisel çözüm mevcuttur. Fakat tanısı yapılmadan önce bitkisel çözümleri kullanmanız doğru değildir. Öncelikle doktorunuza görünmenizde fayda vardır.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Nanenin Faydaları Nanenin Faydaları

Alternatif tıbbın öncülerinden olan nanenin bir çok hastalığın tedavisinde yüzyıllardır kullanılmakta olduğu bilinmektedir. Nane içerisinde barındırmakta olduğu A vitamini, C vitamini, potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, folatlar ve omega 3 yağları ile oldukça zengin minerallere sahiptir.

Devamını Oku
Siyah Turp Ve Bal Karışımının Faydaları Nelerdir ? Siyah Turp Ve Bal Karışımının Faydaları Nelerdir ?

Genellikle öksürük önleyici olarak bilinen siyah turpun aslında bilinmeyen pek çok faydası bulunmaktadır. Bunların en önemlisi de kanser hücrelerine karşı adeta bir doğal antioksidandır.

Devamını Oku
Nane Limon Hazırlanışı ve Faydaları Nane Limon Hazırlanışı ve Faydaları

Türk toplumunda her evde özellikle kış aylarında az bir üşütme durumlarında hemen süper ikili olan nane limon bir arada kaynatılarak sıcak olarak içilir ve hastalıktan korunmamız sağlanır. Nane limon ikilisi insan vücudunda bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmakta, mide bulantılarını önlemektedir.

Devamını Oku
Bal, Limon ve Su Karışımı Bal, Limon ve Su Karışımı

Bal tadına doyum olmayan bir besin olduğu gibi Limon da salatalarımızın ve yemeklerimizin olmazsa olmazı. Üstelik bu iki besinin insan sağlığına faydası saymakla bitmiyor.

Devamını Oku
Bal ve Zencefil Karışımı Bal ve Zencefil Karışımı

Her hastalık yönteminde kullanılmakta olan bal ve zencefil insan vücudu üzerinden oldukça etkili mineral ve vitamin deposudur. Bal ve zencefil karışımının bir araya gelmesi ile meydana gelen antiseptik oluşum vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı mücadele etmesini sağlamaktadır.

Devamını Oku
<