Alerji

Dahiliye tarafından tanı ve tedavisi yapılabilecek olan alerji türleri için, bazı maddelere, hava koşullarına veya psikolojik sebeplerden vücudunuz ters tepki verebilmektedir. Bu tür rahatsızlıklar, tıp dilinde Alerji olarak adlandırılmaktadır.

Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Şifa Kaynağı Pekmez Şifa Kaynağı Pekmez

Ana maddesi üzüm olan pekmez bir çok farklı türde üretimi gerçekleştirilmekte olup yüzyıllardır bir çok hastalıkta kullanıma sahiptir. Pekmezin saymakla bitmeyen faydaları arasında yer alan bağışıklık sistemini güçlendirmesi, vücut direncini koruması, karaciğeri temizlemesi ve yüksek bir enerji verici özelliği ile şifa niteliği taşımaktadır.

Devamını Oku
Altın Otunun Faydaları Altın Otunun Faydaları

Anavatanı  Avrupa olup Anadolu topraklarında da yetişmekte olan altın otu, genellikle günlük hayatlarda göz alıcı renkleri ve duruşu ile çiçeklerde, buketlerde ve ev süslerinde kullanılmaktadır. Altın otunun görünümünün dışında bilinmeyen bir çok hastalığa şifa niteliği taşımakta olduğu bilimsel araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır.

Devamını Oku
Bal, Limon ve Su Karışımı Bal, Limon ve Su Karışımı

Bal tadına doyum olmayan bir besin olduğu gibi Limon da salatalarımızın ve yemeklerimizin olmazsa olmazı. Üstelik bu iki besinin insan sağlığına faydası saymakla bitmiyor.

Devamını Oku
<